Düzce Müşavirlik

Ultrasonik Muayene

Radyografik Muayene

Tahribatsız Muayene

Dijital Radyografik Muayene

Penetrant Muayene

Düzce Müşavirlik

Hizmet alanında deneyimli ve profesyonel bir firma olan Avrasya Ndt, siz değerli üretim fabrikaları Düzce bölgesinde Kalite kontrol hizmeti vermektedir.

Kalite kontrol denildiğinde yılların verdiği çalışma ile lider firma olma yolunda ilerlerken,

  • Düzce Ultrasonik Muayene
  • Düzce Radyografik Muayene
  • Düzce Tahribatsız Muayene
  • Düzce Dijital Radyografik Muayene
  • Düzce Penetrant Muayene
  • Düzce Görsel Muayene
  • Düzce Döküm Kontrolü
  • Düzce Dövme Kontrolü
  • Düzce Kaynak Kontrolü
  • Düzce Müşavirlik

gibi konularda siz saygıdeğer üretim fabrikaları gereken tüm desteği sağlıyoruz.

Düzce Müşavirlik denildiği zaman Hizmet sektöründeki öncü konumumuz ile ilerlerken, üretim fabrikaları en uygun Kalite kontrol fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli çözümler sunmaktayız.

Bizlere Düzce bölgesinden www.avrasyandt.com İnternet sitemizde yer alan telefon numaramız ve mail adresimiz ile her zaman ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Avrasya Ndt, yılların verdiği deneyimle siz değerli üretim fabrikaları Kalite kontrol hizmeti vermektedir.

Düzce Müşavirlik - Avrasya Ndt

Firmamız öncelikle NDT sektörü olmak özel üzere mühendislik denetim hizmetleri üzerinde yoğunlaşmaktadır. AVRASYA NDT petrol, gaz, enerji, elektrik, off-shore ve denizcilik sektörü, petrokimya ve nükleer dahil olmak üzere geniş bir sanayi yelpazesinde hizmet vermektedir.

AVRASYA NDT, uluslararası düzeyde faaliyet gösteren ve bağımsız bir tahribatsız muayene kuruluşu olarak, malzeme testi, kalite sınıflandırılması, denetim hizmetleri yürütmektedir.

Kuruluşumuz tahribatsız muayene konusunda Türkiye'de çeşitli yerlerde hizmet veren sayılı şirketlerinden biridir.

AVRASYA NDT'nin denetçileri, teknisyenleri ve mühendisleri, süreçlerin sürekli iyileştirilmesi, eğitim ve yeni yeteneklerin geliştirilmesi üzerine odaklanarak, test hizmetleri alanında 18 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

AVRASYA NDT, kendisini, enerji, gaz, kimya ve dinamik alanlarında endüstrinin destekleyici bir ortağı olarak görüyor. Bu alanlardan tanınmış müşterilerle olan uzun vadeli ticari ilişkiler ve referanslar, bu anlayışın altını çizer.

Müşavirlik Denildiğinde Akla Gelen Düzce Lider firma - Avrasya Ndt

Hizmet alanında öncü firma olan Avrasya Ndt, Ultrasonik Muayene, Radyografik Muayene, Tahribatsız Muayene, Dijital Radyografik Muayene, Penetrant Muayene, Görsel Muayene, Döküm Kontrolü, Dövme Kontrolü, Kaynak Kontrolü, Müşavirlik konularında siz değerli üretim fabrikaları artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti buluşturmaktan gurur duyar.

Avrasya Ndt olarak, 7 gün, 24 saat üretim fabrikaları hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Kalite kontrol hizmetinde, Hizmet alanında Türkiye'nin her yerinde verdiğimiz hizmetlerde sonuna kadar üretim fabrikaları, güzel bir hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini üretim fabrikaları sunmaktayız.

Bizlerden Müşavirlik hakkında bilgi almak için Düzce ve diğer bölgelerden 365 gün boyunca ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Düzce Müşavirlik İletişim

Düzce bölgesinde Müşavirlik hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avrasya Ndt olarak biz üretim fabrikaları, Ultrasonik Muayene, Radyografik Muayene, Tahribatsız Muayene, Dijital Radyografik Muayene, Penetrant Muayene, Görsel Muayene, Döküm Kontrolü, Dövme Kontrolü, Kaynak Kontrolü, Müşavirlik hizmetleri sunuyoruz.

Siz de Müşavirlik hakkında soru sormak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere


 0552 457 48 80 muhasebe@avrasyandt.com 0552 45 848 80

iletişim alanlarından ulaşabilirsiniz.

Düzce Müşavirlik - Müşavirlik Düzce - Müşavirlik - Müşavirlik profesyonel

www.avrasyandt.com