AVRASYA NDT 1998 yılında kurulmuştur ve genel merkezi Batıkent, Ankara, Türkiye’dedir.
Kuruluşumuz TS EN ISO/IEC 17020:2012-"A Tipi" Muayene Kuruluşu olarak 29.09.2015 tarihinde TÜRKAK tarafından akredite edilmiştir.
Avrasya NDT uluslararası platformda ve Türkiye'nin her noktasına hizmeti kaliteli ve en uygun fiyat politikasıyla sunmaya devam etmektedir.

Kalite ve sürati aynı zaman diliminde sunmak öncelikli hedefimizdir.
Firmamız öncelikle NDT sektörü olmak özel üzere mühendislik denetim hizmetleri üzerinde yoğunlaşmaktadır. AVRASYA NDT petrol, gaz, enerji, elektrik, off-shore ve denizcilik sektörü, petrokimya ve nükleer dahil olmak üzere geniş bir sanayi yelpazesinde hizmet vermektedir.
AVRASYA NDT, uluslararası düzeyde faaliyet gösteren ve bağımsız bir tahribatsız muayene kuruluşu olarak, malzeme testi, kalite sınıflandırılması, denetim hizmetleri yürütmektedir.
Kuruluşumuz tahribatsız muayene konusunda Türkiye'de çeşitli yerlerde hizmet veren sayılı şirketlerinden biridir.
AVRASYA NDT'nin denetçileri, teknisyenleri ve mühendisleri, süreçlerin sürekli iyileştirilmesi, eğitim ve yeni yeteneklerin geliştirilmesi üzerine odaklanarak, test hizmetleri alanında 18 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.
AVRASYA NDT, kendisini, enerji, gaz, kimya ve dinamik alanlarında endüstrinin destekleyici bir ortağı olarak görüyor. Bu alanlardan tanınmış müşterilerle olan uzun vadeli ticari ilişkiler ve referanslar, bu anlayışın altını çizer.